Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv
46 73 26 00

Vent venligst...



Her er du: Forsiden > ALLIED TELESYN

ALLIED TELESYN Katalog

Søg
Viser 1-60 af 382 produkter 1 2 3 4 5 ... 7 Næste
På lager Ikke på lager
25,-
 
Bestil
20,-  ekskl. moms
På fjernlager 141
ALLIED TELESYN ATI Transc.10Mbit, 1xAUI/ BNC **USED/ BULK**
121,-
 
Bestil
96,80  ekskl. moms
På fjernlager 9
ALLIED TELESYN SINGLE UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS IN
130,-
 
Bestil
104,-  ekskl. moms
På fjernlager 326
ALLIED TELESYN Switch 100Mbit 1xTP 1xFX/SC
ALLIED TELESYN Switch 100Mbit 1xTP 1xFX/SC
Varenr.: AT-FS202/SC-USED/BULK
Produkt: Ethernet  -  Porte: 2  -  Hastighed: 100Mbps
136,-
 
Bestil
108,80  ekskl. moms
Ikke på lager
ALLIED TELESYN BRACKET ALLOWING AT-CV1000 TO BE INSTALLED IN AT-MCR12 CHASSIS ACCS
159,-
 
Bestil
127,20  ekskl. moms
Ikke på lager
ALLIED TELESYN ENERGY STAR EXTERNAL POWER ADAP FOR ALL UNIVERSAL MEDIA CONVERTE ACCS
209,-
 
Bestil
167,20  ekskl. moms
Ikke på lager
ALLIED TELESYN POWER ADAPT. AC EXT AT-TQ36-46 990-003882-60 ACCS
249,-
 
Bestil
199,20  ekskl. moms
På fjernlager 8
ALLIED TELESYN Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J13 für AT-x230-18Gx(28GT)
ALLIED TELESYN Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J13 für AT-x230-18Gx(28GT)
Varenr.: AT-RKMT-J13
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 16  -  Hastighed: 0Mbps
249,-
 
Bestil
199,20  ekskl. moms
Forv. 29-05-2018
ALLIED TELESYN Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J14 für AT-x230-10GP (1 Gerät
ALLIED TELESYN Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J14 für AT-x230-10GP (1 Gerät
Varenr.: AT-RKMT-J14
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
307,-
 
Bestil
245,60  ekskl. moms
Ikke på lager
ALLIED TELESYN AT-6102G poe spltter (GIGAB.ETH)
307,-
 
Bestil
245,60  ekskl. moms
Ikke på lager
ALLIED TELESYN OPTIONAL 2ND REDUNDANT POWER SUPPLY F/ AT-CV1200 ACCS
311,-
 
Bestil
248,80  ekskl. moms
På fjernlager 5
ALLIED TELESYN Smart Cover, beskyttelse til AT-TQ 2450, plast, grå
326,-
 
Bestil
260,80  ekskl. moms
På fjernlager 10
ALLIED TELESYN 5-P 10/100TX EXT PSU M-REGION UNMANAGED SWITCH 990-005842-60   IN PERP
ALLIED TELESYN 5-P 10/100TX EXT PSU M-REGION UNMANAGED SWITCH 990-005842-60 IN PERP
Varenr.: AT-FS710/5E-60
Produkt: Ethernet  -  Porte: 5  -  Hastighed: 100Gbps
354,-
 
Bestil
283,20  ekskl. moms
På fjernlager 20
ALLIED TELESYN 5-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005843-50   IN PERP
ALLIED TELESYN 5-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005843-50 IN PERP
Varenr.: AT-FS710/5-50
Produkt: Ethernet  -  Porte: 5  -  Hastighed: 100Mbps
356,-
 
Bestil
284,80  ekskl. moms
Ikke på lager
ALLIED TELESYN RKMT FOR AT-X210-9GT 990-003904-00                    IN CPNT
366,-
 
Bestil
292,80  ekskl. moms
På fjernlager 82
ALLIED TELESYN Allied Tel.Switch 5x GE AT-GS910/ 5E 5x 10/ 100/ 1000T est. PSU
ALLIED TELESYN Allied Tel.Switch 5x GE AT-GS910/ 5E 5x 10/ 100/ 1000T est. PSU
Varenr.: AT-GS910/5E-50
Produkt: Ethernet  -  Porte: 5  -  Hastighed: 1Gbps
381,-
 
Bestil
304,80  ekskl. moms
På fjernlager 1
ALLIED TELESYN 24V 20W SINGLE OUTPUT INDUSTRIA DIN RAIL POWER SUPPLY ACCS
ALLIED TELESYN 24V 20W SINGLE OUTPUT INDUSTRIA DIN RAIL POWER SUPPLY ACCS
Varenr.: ATMWMDR20/24
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
384,-
 
Bestil
307,20  ekskl. moms
Forv. 07-06-2018
ALLIED TELESYN 16-PORT 10/ 100MBPS UNMANAGED SWITCH IN
ALLIED TELESYN 16-PORT 10/ 100MBPS UNMANAGED SWITCH IN
Varenr.: AT-FS716L-50
Produkt: Ethernet  -  Porte: 16  -  Hastighed: 3,2Gbps
401,-
 
Bestil
320,80  ekskl. moms
Forv. 07-06-2018
ALLIED TELESYN 100BASEFX 2KM 1310NM MULTI-MODE .
ALLIED TELESYN 100BASEFX 2KM 1310NM MULTI-MODE .
Varenr.: AT-SPFX/2
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
402,-
 
Bestil
321,60  ekskl. moms
På fjernlager 43
ALLIED TELESYN 8-P 10/100TX EXT PSU M-REGION UNMANAGED SWITCH 990-005844-60   IN PERP
ALLIED TELESYN 8-P 10/100TX EXT PSU M-REGION UNMANAGED SWITCH 990-005844-60 IN PERP
Varenr.: AT-FS710/8E-60
Produkt: Ethernet  -  Porte: 8  -  Hastighed: 100Mbps
402,-
 
Bestil
321,60  ekskl. moms
På fjernlager 8
ALLIED TELESYN FOUR UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS
429,-
 
Bestil
343,20  ekskl. moms
Ikke på lager
ALLIED TELESYN ATI Switch, 1000/ 100/ 10Mbit,  8xTP,
ALLIED TELESYN ATI Switch, 1000/ 100/ 10Mbit, 8xTP,
Varenr.: AT-GS910/8-50
Produkt: Ethernet  -  Porte: 8  -  Hastighed: 1Gbps
475,-
 
Bestil
380,-  ekskl. moms
Ikke på lager
ALLIED TELESYN 5P WALLMOUNT BRACKETS AT-DMC100 AT-DMC1000 SERIES CONVERTERS ACCS
497,-
 
Bestil
397,60  ekskl. moms
Ikke på lager
ALLIED TELESYN PREMIUM LICENSE FOR IE200 980-000450                       IN LICS
ALLIED TELESYN PREMIUM LICENSE FOR IE200 980-000450 IN LICS
Varenr.: AT-FL-IE2-L2-01
Produkt: License  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
504,-
 
Bestil
403,20  ekskl. moms
På fjernlager 3
ALLIED TELESYN 48V 40W SINGLE OUTPUT INDUSTRIA DIN RAIL POWER SUPPLY ACCS
ALLIED TELESYN 48V 40W SINGLE OUTPUT INDUSTRIA DIN RAIL POWER SUPPLY ACCS
Varenr.: ATMWMDR40/48
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
514,-
 
Bestil
411,20  ekskl. moms
På fjernlager 14
ALLIED TELESYN ALLIED Deckenmontagekit for AT-TQ2450
516,-
 
Bestil
412,80  ekskl. moms
Ikke på lager
ALLIED TELESYN STACKING CABLE1M F. AT-STACKXG
ALLIED TELESYN STACKING CABLE1M F. AT-STACKXG
Varenr.: AT-STACKXG/1-00
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
522,-
 
Bestil
417,60  ekskl. moms
På fjernlager 99
ALLIED TELESYN ACC SFP 1000 BASESX  500M
ALLIED TELESYN ACC SFP 1000 BASESX 500M
Varenr.: AT-SPSX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
523,-
 
Bestil
418,40  ekskl. moms
På fjernlager 9
ALLIED TELESYN L2 SWITCH UNMANAGED 24X 10/100TX EN
ALLIED TELESYN L2 SWITCH UNMANAGED 24X 10/100TX EN
Varenr.: AT-FS724L-50
Produkt: Ethernet  -  Porte: 24  -  Hastighed: 4,8Gbps
545,-
 
Bestil
436,-  ekskl. moms
På fjernlager 124
ALLIED TELESYN 8-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005845-50   IN PERP
ALLIED TELESYN 8-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005845-50 IN PERP
Varenr.: AT-FS710/8-50
Produkt: Ethernet  -  Porte: 8  -  Hastighed: 100Mbps
611,-
 
Bestil
488,80  ekskl. moms
På fjernlager 6
ALLIED TELESYN 1SLOT MEDIA CONVERTER RACKMOUNT CHASSIS W/ INTERNAL AC POWER EU C
612,-
 
Bestil
489,60  ekskl. moms
På fjernlager 63
ALLIED TELESYN Allied Telesis AT MC101XL - 100Mbps
612,-
 
Bestil
489,60  ekskl. moms
På fjernlager 115
ALLIED TELESYN FAST ETHERNET CONVERTER 100BASETX ETHERN
614,-
 
Bestil
491,20  ekskl. moms
På fjernlager 2
ALLIED TELESYN ATI Konverter, zbh.Wallmount 10er Pack
652,-
 
Bestil
521,60  ekskl. moms
På fjernlager 6
ALLIED TELESYN MC MC102XL
ALLIED TELESYN MC MC102XL
Varenr.: AT-MC102XL-20
Produkt: Mediekonvertere
673,-
 
Bestil
538,40  ekskl. moms
Ikke på lager
ALLIED TELESYN At-spex 1000X modul sfp (2KM) MM
ALLIED TELESYN At-spex 1000X modul sfp (2KM) MM
Varenr.: AT-SPEX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
673,-
 
Bestil
538,40  ekskl. moms
Ikke på lager
ALLIED TELESYN NET.COVER PREMIUM - 5 YEARS FOR AT-PC232 POE                 IN LICS
690,-
 
Bestil
552,-  ekskl. moms
På fjernlager 43
ALLIED TELESYN AT-6101GP POE PLUS INJECTOR
746,-
 
Bestil
596,80  ekskl. moms
Ikke på lager
ALLIED TELESYN AT-FL-IE3-L2-01
ALLIED TELESYN AT-FL-IE3-L2-01
Varenr.: AT-FL-IE3-L2-01
Produkt: License  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
756,-
 
Bestil
604,80  ekskl. moms
Ikke på lager
ALLIED TELESYN At-spsx 1000SX modul SFP, +TEMP
ALLIED TELESYN At-spsx 1000SX modul SFP, +TEMP
Varenr.: AT-SPSX/I
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
766,-
 
Bestil
612,80  ekskl. moms
På fjernlager 11
ALLIED TELESYN AT-FS201 1X10/ 100TX 1X100FX, ST
768,-
 
Bestil
614,40  ekskl. moms
På fjernlager 151
ALLIED TELESYN ACC SFP 1000 BASELX  10km
ALLIED TELESYN ACC SFP 1000 BASELX 10km
Varenr.: AT-SPLX10
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
776,-
 
Bestil
620,80  ekskl. moms
Forv. 29-05-2018
ALLIED TELESYN Allied Mediakonverter,  100TX til 100FX, SM/ 15Km/ 1310nm,  SC-stik
791,-
 
Bestil
632,80  ekskl. moms
På fjernlager 4
ALLIED TELESYN 2 SLOT CONVERTEON CHASSIS W/ 1 EXTERNAL AC POWER ADAPTER ACCS
801,-
 
Bestil
640,80  ekskl. moms
På fjernlager 12
ALLIED TELESYN AT-FS202 1X10/ 100TX 1X100FX, SC
803,-
 
Bestil
642,40  ekskl. moms
Forv. 07-06-2018
ALLIED TELESYN ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package for AT-x510L-28GP-50
825,-
 
Bestil
660,-  ekskl. moms
På fjernlager 30
ALLIED TELESYN Allied Tel. Switch 16x FE AT-FS750/ 20 16x 100 TX+2 GT+2 SFP
ALLIED TELESYN Allied Tel. Switch 16x FE AT-FS750/ 20 16x 100 TX+2 GT+2 SFP
Varenr.: AT-FS750/20-50
Produkt: Ethernet  -  Porte: 20  -  Hastighed: 100Mbps
837,-
 
Bestil
669,60  ekskl. moms
På fjernlager 12
ALLIED TELESYN 8PT 10/100 UNMANAGED POE SWITCH W/ 1 SFP UPLINK IN
ALLIED TELESYN 8PT 10/100 UNMANAGED POE SWITCH W/ 1 SFP UPLINK IN
Varenr.: AT-FS708/POE-50
Produkt: Ethernet PoE  -  Porte: 8  -  Hastighed: 10Mbps
843,-
 
Bestil
674,40  ekskl. moms
Ikke på lager
ALLIED TELESYN 1SLOT MEDIA CONVERTER RACKMOUNT CHASSIS W/ INTERNAL -48DVC POWER
862,-
 
Bestil
689,60  ekskl. moms
På fjernlager 2
ALLIED TELESYN DIN RAIL RACK MOUNT FOR ALL MEDIA CONVERTERS (10 BRACKETS) ACCS
868,-
 
Bestil
694,40  ekskl. moms
På fjernlager 64
ALLIED TELESYN Allied Telesis Switch 16x GE AT-GS910/ 16
ALLIED TELESYN Allied Telesis Switch 16x GE AT-GS910/ 16
Varenr.: AT-GS910/16-50
Produkt: Ethernet  -  Porte: 16  -  Hastighed: 1Gbps
883,-
 
Bestil
706,40  ekskl. moms
På fjernlager 12
ALLIED TELESYN DESK MINI MC 100TX TO 100FX ST
ALLIED TELESYN DESK MINI MC 100TX TO 100FX ST
Varenr.: AT-DMC100/ST-50
Produkt: Modul  -  Porte: 0  -  Hastighed: 100Mbps
915,-
 
Bestil
732,-  ekskl. moms
På fjernlager 3
ALLIED TELESYN AT-DMC100/ SC-50
ALLIED TELESYN AT-DMC100/ SC-50
Varenr.: AT-DMC100/SC-50
Produkt: Diverse
935,-
 
Bestil
748,-  ekskl. moms
På fjernlager 30
ALLIED TELESYN ACC SFP 1000 BASETX  100M
ALLIED TELESYN ACC SFP 1000 BASETX 100M
Varenr.: AT-SPTX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
936,-
 
Bestil
748,80  ekskl. moms
På fjernlager 20
ALLIED TELESYN 29xx - Gig Fiber & RJ45 Adapte
ALLIED TELESYN 29xx - Gig Fiber & RJ45 Adapte
Varenr.: AT-2912T-001
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Copper  -  Tilslutning: PCI  -  Porte: 1
940,-
 
Bestil
752,-  ekskl. moms
På fjernlager 78
ALLIED TELESYN 100BASEFX 15KM 1310NM SINGLE-MODE FIBRE IN
940,-
 
Bestil
752,-  ekskl. moms
Ikke på lager
ALLIED TELESYN AT-AR021S-00 BASIC RATE ISDN S PORT INTERFACE CARD PIC 1 BRI INT
945,-
 
Bestil
756,-  ekskl. moms
Ikke på lager
ALLIED TELESYN 100BASEFX TX1310NM SINGLE-MODE BIDI FIBRE S
ALLIED TELESYN 100BASEFX TX1310NM SINGLE-MODE BIDI FIBRE S
Varenr.: AT-SPFXBD-LC-13
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
945,-
 
Bestil
756,-  ekskl. moms
Ikke på lager
ALLIED TELESYN 100BASEFX TX1510NM SINGLE-MODE BIDI FIBRE S
ALLIED TELESYN 100BASEFX TX1510NM SINGLE-MODE BIDI FIBRE S
Varenr.: AT-SPFXBD-LC-15
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Viser 1-60 af 382 produkter 1 2 3 4 5 ... 7 Næste