Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv
46 73 26 00

Vent venligst...



Her er du: Forsiden > BROADCOM

BROADCOM Katalog

Søg
Viser 1-60 af 103 produkter 1 2 Næste
På lager Ikke på lager
70,-
 
Bestil
56,-  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM Document Kit LPE12058GBFC PCI-E
BROADCOM Document Kit LPE12058GBFC PCI-E
Varenr.: R069D
Produkt: Licenser / software
518,-
 
Bestil
414,40  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM 0.5 M U.2 Enb Cable HD SFF-8643
578,-
 
Bestil
462,40  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM 1M U.2 Enabler Cbl HD to HD w SFF8643
578,-
 
Bestil
462,40  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM 1M U.2 Enb Cable HD SFF-8643 to SFF8639
578,-
 
Bestil
462,40  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM 1M U.2 EN Cable HD Oculink sff-8612
1.221,-
 
Bestil
976,80  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM OCE14101B-NX SH-P2 10Gb Ethernet
BROADCOM OCE14101B-NX SH-P2 10Gb Ethernet
Varenr.: OCE14101B-NX
Hastighed: 10Gbps  -  Media: Fiber, Copper  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 2
1.253,-
 
Bestil
1.002,40  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM OCE14102B-UX SH-P2 10Gb Converged
BROADCOM OCE14102B-UX SH-P2 10Gb Converged
Varenr.: OCE14102B-UX
Hastighed: 10Gbps  -  Media: Fiber, Copper  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 2
1.374,-
 
Bestil
1.099,20  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM Transceiver SW 850nm 3.3V 8.5
BROADCOM Transceiver SW 850nm 3.3V 8.5
Varenr.: LPE12100-OPT
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1.413,-
 
Bestil
1.130,40  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM Emulex OneConnect 10Base SR Optical SFP+
BROADCOM Emulex OneConnect 10Base SR Optical SFP+
Varenr.: OC10-SR-OPT-1
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1.443,-
 
Bestil
1.154,40  ekskl. moms
På fjernlager 24
BROADCOM MegaRAID LSIiBBU07 8880EM2 9260/ 80+9750
1.443,-
 
Bestil
1.154,40  ekskl. moms
På fjernlager 18
BROADCOM MegaRAID LSIiBBU09 f/ MegaRAID SAS
1.443,-
 
Bestil
1.154,40  ekskl. moms
På fjernlager 10
BROADCOM MegaRAID LSIiBBU08 MegaRAID SAS 9260/80
1.583,-
 
Bestil
1.266,40  ekskl. moms
På fjernlager 71
BROADCOM LSICVM02 CacheVault Acc K f/ 9361/ 9380 S
1.742,-
 
Bestil
1.393,60  ekskl. moms
På fjernlager 82
BROADCOM MegaRAID SAS 9341-4i SGL (Bulk_ no cables)
BROADCOM MegaRAID SAS 9341-4i SGL (Bulk_ no cables)
Varenr.: 05-26105-00
Porte/kontakter: SAS, SATA  -  Eksterne porte: Nej  -  Tilslutning: PCI Express x8  -  Interne porte: Ja
1.792,-
 
Bestil
1.433,60  ekskl. moms
På fjernlager 26
BROADCOM SAS 9300-4i SGL 4P Int 12Gbs SATA+SAS
BROADCOM SAS 9300-4i SGL 4P Int 12Gbs SATA+SAS
Varenr.: H5-25473-00
Tilslutning: PCIe  -  Interne porte: Ja
1.978,-
 
Bestil
1.582,40  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM OCE14102-NX 10Gb Ethernet Adapter PC
BROADCOM OCE14102-NX 10Gb Ethernet Adapter PC
Varenr.: OCE14102-NX
Hastighed: 10Gbps  -  Media: Fiber, Copper  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 2
2.140,-
 
Bestil
1.712,-  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM HBA SAS 9207-4i4e SGL 4 ports 6Gb/s_ PCIe 3_0
BROADCOM HBA SAS 9207-4i4e SGL 4 ports 6Gb/s_ PCIe 3_0
Varenr.: H5-25434-00
Porte/kontakter: SAS, SATA  -  Eksterne porte: Ja  -  Tilslutning: PCIe  -  Interne porte: Ja  -  RAID: Nej
2.140,-
 
Bestil
1.712,-  ekskl. moms
På fjernlager 101
BROADCOM HBA SAS 9207-8i_ 8 ports 6Gb/s_ PCIe 3_0_ Bulk (no cables)
BROADCOM HBA SAS 9207-8i_ 8 ports 6Gb/s_ PCIe 3_0_ Bulk (no cables)
Varenr.: H5-25412-00
Porte/kontakter: SAS, SATA  -  Eksterne porte: Ja  -  Tilslutning: PCIe  -  Interne porte: Ja  -  RAID: Nej
2.272,-
 
Bestil
1.817,60  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM Emulex OneConnect OCE14104B-UX 4p
BROADCOM Emulex OneConnect OCE14104B-UX 4p
Varenr.: OCE14104B-UX
Hastighed: 10Gbps  -  Media: Fiber, Copper  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 4
2.289,-
 
Bestil
1.831,20  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM Emulex OneConnect OCE14104-UX 4p 10G
BROADCOM Emulex OneConnect OCE14104-UX 4p 10G
Varenr.: OCE14104-UX
Hastighed: 10Gbps  -  Media: Fiber, Copper  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 4
2.488,-
 
Bestil
1.990,40  ekskl. moms
På fjernlager 11
BROADCOM MegaRAID SAS 9341-8i SGL (Bulk_ no cables)
BROADCOM MegaRAID SAS 9341-8i SGL (Bulk_ no cables)
Varenr.: 05-26106-00
Porte/kontakter: SAS, SATA  -  Eksterne porte: Nej  -  Tilslutning: PCI Express x8  -  Interne porte: Ja
2.588,-
 
Bestil
2.070,40  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM SAS 9300-4i4e SGL 4P Int 4P Ext SATA+SAS
BROADCOM SAS 9300-4i4e SGL 4P Int 4P Ext SATA+SAS
Varenr.: H5-25515-00
Tilslutning: PCIe  -  Interne porte: Ja
2.588,-
 
Bestil
2.070,40  ekskl. moms
På fjernlager 210
BROADCOM SAS 9300-8i SGL 8P Int 12Gbs SATA+SAS
BROADCOM SAS 9300-8i SGL 8P Int 12Gbs SATA+SAS
Varenr.: H5-25573-00
Tilslutning: PCIe  -  Interne porte: Ja
2.686,-
 
Bestil
2.148,80  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM MegaRAID SAS 92708I 2208D1 w/TMMA
2.747,-
 
Bestil
2.197,60  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM Transceiver SW 850nm 3.3V 8.5
BROADCOM Transceiver SW 850nm 3.3V 8.5
Varenr.: LPE12100-OPTX2
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
2.787,-
 
Bestil
2.229,60  ekskl. moms
På fjernlager 5
BROADCOM 9440-8i Single Kit
BROADCOM 9440-8i Single Kit
Varenr.: 05-50008-02
Tilslutning: PCI Express x8
2.799,-
 
Bestil
2.239,20  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM SH-P2 10Gb Ethernet Adapter PCIe
BROADCOM SH-P2 10Gb Ethernet Adapter PCIe
Varenr.: OCE14101B-NM
Hastighed: 10Gbps  -  Media: Copper  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 1
2.816,-
 
Bestil
2.252,80  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM Emulex OneConnect 10Base SR Optical SFP+
BROADCOM Emulex OneConnect 10Base SR Optical SFP+
Varenr.: OC10-SR-OPT-2
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
2.886,-
 
Bestil
2.308,80  ekskl. moms
På fjernlager 9
BROADCOM SAS 9400-8i 8P Int. 12Gbs SAS SATA/PCIe
2.886,-
 
Bestil
2.308,80  ekskl. moms
På fjernlager 93
BROADCOM HBA SAS 9207-8e SGL 8 ports 6Gb/s_ PCIe 3_0
BROADCOM HBA SAS 9207-8e SGL 8 ports 6Gb/s_ PCIe 3_0
Varenr.: H5-25427-00
Porte/kontakter: SAS, SATA  -  Eksterne porte: Ja  -  Tilslutning: PCIe  -  Interne porte: Ja  -  RAID: Nej
2.936,-
 
Bestil
2.348,80  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM OCE14102-NT 10Gb Ethernet Adapter
BROADCOM OCE14102-NT 10Gb Ethernet Adapter
Varenr.: OCE14102-NT
Hastighed: 10Gbps  -  Media: Fiber, Copper  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 2
2.976,-
 
Bestil
2.380,80  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM OCE11101-EX Emulex OneConnect 10GbE
BROADCOM OCE11101-EX Emulex OneConnect 10GbE
Varenr.: OCE11101-EX
Hastighed: 10Gbps  -  Media: Fiber, Copper  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 2
2.976,-
 
Bestil
2.380,80  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM OCE11101-NX 10Gb Ethernet Adapter PC
BROADCOM OCE11101-NX 10Gb Ethernet Adapter PC
Varenr.: OCE11101-NX
Hastighed: 10Gbps  -  Media: Fiber, Copper  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 2
3.035,-
 
Bestil
2.428,-  ekskl. moms
På fjernlager 10
BROADCOM MegaRAID SAS 9260-4i SGL 4P 6GbsSATA+SAS
3.433,-
 
Bestil
2.746,40  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM OCE14102B-UT SH-P2 10Gb Ethernet
BROADCOM OCE14102B-UT SH-P2 10Gb Ethernet
Varenr.: OCE14102B-UT
Hastighed: 10Gbps  -  Media: Fiber, Copper  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 2
3.483,-
 
Bestil
2.786,40  ekskl. moms
På fjernlager 44
BROADCOM SAS 9300-8e SGL 8P Ext 12Gbs SATA+SAS
3.622,-
 
Bestil
2.897,60  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM Emulex OneConnect 10Base LR Optical SFP+
BROADCOM Emulex OneConnect 10Base LR Optical SFP+
Varenr.: OC10-LR-OPT-1
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
3.682,-
 
Bestil
2.945,60  ekskl. moms
På fjernlager 9
BROADCOM 9400-8e Single Kit
BROADCOM 9400-8e Single Kit
Varenr.: 05-50013-01
Tilslutning: PCIe  -  Interne porte: Ja
3.716,-
 
Bestil
2.972,80  ekskl. moms
På fjernlager 91
BROADCOM MegaRAID SAS 9271-4i SGL_ Bulk (no cables)
BROADCOM MegaRAID SAS 9271-4i SGL_ Bulk (no cables)
Varenr.: L5-25413-17
Porte/kontakter: SAS, SATA  -  Eksterne porte: Nej  -  Tilslutning: PCI Express x8  -  Interne porte: Ja
3.716,-
 
Bestil
2.972,80  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM MegaRAID SAS 9266-4i SGL (Bulk_ no cables)
BROADCOM MegaRAID SAS 9266-4i SGL (Bulk_ no cables)
Varenr.: L5-25413-15
Porte/kontakter: SAS, SATA  -  Eksterne porte: Nej  -  Tilslutning: PCIe  -  Interne porte: Ja  -  RAID: Ja
3.775,-
 
Bestil
3.020,-  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM OCE14102B-UM SH-P2 10Gb Converged
BROADCOM OCE14102B-UM SH-P2 10Gb Converged
Varenr.: OCE14102B-UM
Hastighed: 10Gbps  -  Media: Fiber, Copper  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 2
3.792,-
 
Bestil
3.033,60  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM OCE14102-UM 10Gb Converged Network
BROADCOM OCE14102-UM 10Gb Converged Network
Varenr.: OCE14102-UM
Hastighed: 10Gbps  -  Media: Fiber, Copper  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 2
3.792,-
 
Bestil
3.033,60  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM OCE14102-NM 10Gb Ethernet Adapter
BROADCOM OCE14102-NM 10Gb Ethernet Adapter
Varenr.: OCE14102-NM
Hastighed: 10Gbps  -  Media: Fiber, Copper  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 2
3.881,-
 
Bestil
3.104,80  ekskl. moms
På fjernlager 15
BROADCOM SAS 9305-16i 16P Int 12Gb/s SAS PCIe 3.0
BROADCOM SAS 9305-16i 16P Int 12Gb/s SAS PCIe 3.0
Varenr.: 05-25703-00
Tilslutning: PCIe  -  Interne porte: Ja
3.887,-
 
Bestil
3.109,60  ekskl. moms
På fjernlager 9
BROADCOM MegaRAID SAS 9361-4i SGL (Bulk_ no cables)
BROADCOM MegaRAID SAS 9361-4i SGL (Bulk_ no cables)
Varenr.: 05-25420-10
Porte/kontakter: SAS, SATA  -  Eksterne porte: Nej  -  Tilslutning: PCI Express x8  -  Interne porte: Ja
3.911,-
 
Bestil
3.128,80  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM Emulex OneConnect 40BaseSR4 Optical QSFP
BROADCOM Emulex OneConnect 40BaseSR4 Optical QSFP
Varenr.: OC40-SR4-OPT-1
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
3.971,-
 
Bestil
3.176,80  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM 16GB Optical SFP+SW MMF
BROADCOM 16GB Optical SFP+SW MMF
Varenr.: LPE16100-OPT
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
3.981,-
 
Bestil
3.184,80  ekskl. moms
På fjernlager 5
BROADCOM LSI00447 SAS9300-16I Single Pack
BROADCOM LSI00447 SAS9300-16I Single Pack
Varenr.: 05-25600-00
Tilslutning: PCIe  -  Interne porte: Ja
3.981,-
 
Bestil
3.184,80  ekskl. moms
På fjernlager 1
BROADCOM 9440-8i8e Single Kit
BROADCOM 9440-8i8e Single Kit
Varenr.: 05-50031-02
4.269,-
 
Bestil
3.415,20  ekskl. moms
På fjernlager 8
BROADCOM 9400-16i Single Kit
BROADCOM 9400-16i Single Kit
Varenr.: 05-50008-00
Tilslutning: PCIe  -  Interne porte: Ja
4.915,-
 
Bestil
3.932,-  ekskl. moms
På fjernlager 9
BROADCOM MegaRAID SAS 9260-8i SGL 8P 6GbsSATA+SAS
4.966,-
 
Bestil
3.972,80  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM 9405W-16i SINGLE KIT NA NA A 00 F L
4.966,-
 
Bestil
3.972,80  ekskl. moms
På fjernlager 16
BROADCOM SAS 9305-24i 24P Int 12Gb/s SAS PCIe 3.0
BROADCOM SAS 9305-24i 24P Int 12Gb/s SAS PCIe 3.0
Varenr.: 05-25699-00
Tilslutning: PCIe  -  Interne porte: Ja
5.075,-
 
Bestil
4.060,-  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM SAS 9305-16e 16P Ext 12Gb/s SAS PCIe 3.0
BROADCOM SAS 9305-16e 16P Ext 12Gb/s SAS PCIe 3.0
Varenr.: 05-25704-00
Tilslutning: PCIe  -  Interne porte: Nej
5.100,-
 
Bestil
4.080,-  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM MegaRAID SAS 9266-8i SGL (Bulk_ no cables)
BROADCOM MegaRAID SAS 9266-8i SGL (Bulk_ no cables)
Varenr.: L5-25413-16
Porte/kontakter: SAS, SATA  -  Eksterne porte: Nej  -  Tilslutning: PCIe  -  Interne porte: Ja  -  RAID: Ja
5.100,-
 
Bestil
4.080,-  ekskl. moms
På fjernlager 24
BROADCOM MegaRAID SAS 9271-8i SGL_ Bulk (no cables)
BROADCOM MegaRAID SAS 9271-8i SGL_ Bulk (no cables)
Varenr.: L5-25413-18
Porte/kontakter: SAS, SATA  -  Eksterne porte: Nej  -  Tilslutning: PCI Express x8  -  Interne porte: Ja
5.100,-
 
Bestil
4.080,-  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM MegaRAID SAS 9270-8i SGL_ Bulk (no cables)
BROADCOM MegaRAID SAS 9270-8i SGL_ Bulk (no cables)
Varenr.: L5-25422-19
Porte/kontakter: SAS, SATA  -  Eksterne porte: Nej  -  Tilslutning: PCI Express x8  -  Interne porte: Ja
5.175,-
 
Bestil
4.140,-  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM 9400-16e Single Kit
BROADCOM 9400-16e Single Kit
Varenr.: 05-50013-00
5.313,-
 
Bestil
4.250,40  ekskl. moms
På fjernlager 66
BROADCOM MegaRAID SAS 9361-8i SGL (Bulk_ no cables)
BROADCOM MegaRAID SAS 9361-8i SGL (Bulk_ no cables)
Varenr.: 05-25420-08
Porte/kontakter: SAS, SATA  -  Eksterne porte: Nej  -  Tilslutning: PCI Express x8  -  Interne porte: Ja
5.898,-
 
Bestil
4.718,40  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
BROADCOM Emulex OneConnect OCE14104B-NM 4p
BROADCOM Emulex OneConnect OCE14104B-NM 4p
Varenr.: OCE14104B-NM
Hastighed: 10Gbps  -  Media: Fiber, Copper  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 4
Viser 1-60 af 103 produkter 1 2 Næste