Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv
46 73 26 00

Vent venligst...

Her er du: Forsiden > DELL ASSY XCVR SFP+ 10G SR FIN

Reservedele

DELL ASSY XCVR SFP+ 10G SR FIN (WTRD1)

DELL ASSY XCVR SFP+ 10G SR FIN (WTRD1)


Varenr.: WTRD1
672,-
(537,60 ekskl. moms)
Antal:
 
Bestil
Forv. 09-03-2018
Beskrivelse

- Device Type:Networking Transceiver
- Networking Wave Length:Up to 850nm

The Dell™ SFP+ transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with SFP (Small Form Factor Pluggable) footprint features a duplex LC connector. The Dell networking 10GBase-LRM SFP+

This product is compatible with the following systems:
- DELL NETWORKING N4000 N4064F
- DELL NETWORKING N-SERIES N2024
- DELL NETWORKING N-SERIES N2024P
- DELL NETWORKING N-SERIES N2048
- DELL NETWORKING N-SERIES N2048P
- DELL NETWORKING N-SERIES N3024
- DELL NETWORKING N-SERIES N3024F
- DELL NETWORKING N-SERIES N3024P
- DELL NETWORKING N-SERIES N3048
- DELL NETWORKING N-SERIES N3048P
- PowerConnect 5524
- PowerConnect 5524P
- PowerConnect 5548
- PowerConnect 5548p
- PowerConnect 6224
- PowerConnect 6224F
- PowerConnect 6224P
- PowerConnect 6248
- PowerConnect 6248P
- PowerConnect 7024
- PowerConnect 7024F
- PowerConnect 7024P
- PowerConnect 7048
- PowerConnect 7048P
- PowerConnect 7048R
- PowerConnect 8100.

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.