Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv
46 73 26 00

Vent venligst...



Her er du: Forsiden > LENOVO

LENOVO Katalog

Søg
Viser 1-60 af 3633 produkter 1 2 3 4 5 ... 61 Næste
På lager Ikke på lager
37,-
 
Bestil
29,60  ekskl. moms
På fjernlager 7
LENOVO Pearl White USB Pref Pro - PORTUGEESE
LENOVO Pearl White USB Pref Pro - PORTUGEESE
Varenr.: 43R2271
Type: Tastatur  -  Tegnsæt: Portuguese  -  Trådløs: Nej  -  Antal/Pakke: 1
43,-
 
Bestil
34,40  ekskl. moms
På fjernlager 20
LENOVO M20 Mini USB mouse
LENOVO M20 Mini USB mouse
Varenr.: 888010762
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Trådløs: Nej  -  Antal/Pakke: 1
45,-
 
Bestil
36,-  ekskl. moms
På fjernlager 50
LENOVO USB Optical Wheel Mouse Black - 02 Bulk
LENOVO USB Optical Wheel Mouse Black - 02 Bulk
Varenr.: SM50E60554
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Trådløs: Nej  -  Antal/Pakke: 1
49,-
 
Bestil
39,20  ekskl. moms
Forv. 27-05-2018
LENOVO 1GB PC3-10600 1333 MHz DDR3 ECC UDIMM Memory
LENOVO 1GB PC3-10600 1333 MHz DDR3 ECC UDIMM Memory
Varenr.: 46R6026
Hukommelsesstørrelse: 1GB  -  Systemmærke: Lenovo
52,-
 
Bestil
41,60  ekskl. moms
På fjernlager 296
LENOVO Optical Scroll Mouse
LENOVO Optical Scroll Mouse
Varenr.: 00PH128
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Trådløs: Nej  -  Antal/Pakke: 1
52,-
 
Bestil
41,60  ekskl. moms
På fjernlager 20
LENOVO optical mouse M3803A(WW-UVB)
LENOVO optical mouse M3803A(WW-UVB)
Varenr.: 888012601
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Trådløs: Nej  -  Antal/Pakke: 1
55,-
 
Bestil
44,-  ekskl. moms
På fjernlager 1
LENOVO Tip R50, T40, X40, X40 Tablet Series
59,-
 
Bestil
47,20  ekskl. moms
På fjernlager 1
LENOVO Memory/ 1GB 1066MHz PC3-8500 25pack
LENOVO Memory/ 1GB 1066MHz PC3-8500 25pack
Varenr.: 57Y4385
Hukommelsesstørrelse: 1GB  -  Systemmærke: Lenovo
70,-
 
Bestil
56,-  ekskl. moms
På fjernlager 39
LENOVO IBM ServerRAID-BR10IL SAS/SATA Controller Kit - 01 New
70,-
 
Bestil
56,-  ekskl. moms
Forv. 12-06-2018
LENOVO ThinkCentre Tiny III Vertical Stand
72,-
 
Bestil
57,60  ekskl. moms
Forv. 01-06-2018
LENOVO TrackPoint Caps 10pk Low Profile
73,-
 
Bestil
58,40  ekskl. moms
På fjernlager 125
LENOVO Keyboard German  USB
LENOVO Keyboard German USB
Varenr.: 00XH601
Type: Tastatur  -  Tegnsæt: German  -  Trådløs: Nej  -  Antal/Pakke: 1
79,-
 
Bestil
63,20  ekskl. moms
På fjernlager 50
LENOVO Cable/90W Dual Charging  f AC/DC Adapter
83,-
 
Bestil
66,40  ekskl. moms
På fjernlager 1214
LENOVO USB Optical Wheel Mouse
LENOVO USB Optical Wheel Mouse
Varenr.: 06P4069
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Trådløs: Nej  -  Antal/Pakke: 1  -  Connectivity: USB
85,-
 
Bestil
68,-  ekskl. moms
På fjernlager 8
LENOVO ThinkPad Tablet DC charger
86,-
 
Bestil
68,80  ekskl. moms
På fjernlager 32
LENOVO ThinkCentre 1L Tiny Dust Shield
88,-
 
Bestil
70,40  ekskl. moms
Ikke på lager
LENOVO THINKPAD PROTEC SHOULD. STRAP . ACCS
91,-
 
Bestil
72,80  ekskl. moms
På fjernlager 2
LENOVO ThinkCentre 3.5 HDD bracket
97,-
 
Bestil
77,60  ekskl. moms
Forv. 29-05-2018
LENOVO EBG 1m LC-LC OM3 MMF Cable
LENOVO EBG 1m LC-LC OM3 MMF Cable
Varenr.: 00MN502
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
101,-
 
Bestil
80,80  ekskl. moms
Forv. 27-05-2018
LENOVO IBM PC Keboard white PS2 DK
LENOVO IBM PC Keboard white PS2 DK
Varenr.: 32P5047
Type: Tastatur  -  Tegnsæt: Danish  -  Trådløs: Nej  -  Antal/Pakke: 1
102,-
 
Bestil
81,60  ekskl. moms
På fjernlager 1
LENOVO Hot Swap Cage Assembly SFF for x3630M3 Factory Sealed
103,-
 
Bestil
82,40  ekskl. moms
På fjernlager 328
LENOVO Mouse/ 3Btn USB PS2 optical Wheel
LENOVO Mouse/ 3Btn USB PS2 optical Wheel
Varenr.: 31P7410
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Trådløs: Nej  -  Antal/Pakke: 1  -  Connectivity: USB+PS/2
104,-
 
Bestil
83,20  ekskl. moms
På fjernlager 22
LENOVO ThinkCentre Tiny IV Vertical Stand
105,-
 
Bestil
84,-  ekskl. moms
På fjernlager 50
LENOVO ThinkPad Vodafone HSPA
LENOVO ThinkPad Vodafone HSPA
Varenr.: 43R9153
TYPE: Appliance / Server
107,-
 
Bestil
85,60  ekskl. moms
På fjernlager 376
LENOVO ThinkPlus USB Optical Wheel Mouse Factory Sealed
LENOVO ThinkPlus USB Optical Wheel Mouse Factory Sealed
Varenr.: 41U3030
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Trådløs: Nej  -  Antal/Pakke: 1
107,-
 
Bestil
85,60  ekskl. moms
På fjernlager 16
LENOVO EBG 3m LC-LC OM3 MMF Cable
LENOVO EBG 3m LC-LC OM3 MMF Cable
Varenr.: 00MN505
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
107,-
 
Bestil
85,60  ekskl. moms
På fjernlager 16
LENOVO EBG 5m LC-LC OM3 MMF Cable
LENOVO EBG 5m LC-LC OM3 MMF Cable
Varenr.: 00MN508
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
107,-
 
Bestil
85,60  ekskl. moms
På fjernlager 100
LENOVO ThinkPlus USB Optical Wheel Mouse Factory Sealed
LENOVO ThinkPlus USB Optical Wheel Mouse Factory Sealed
Varenr.: 89P5089
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Trådløs: Nej  -  Antal/Pakke: 1
108,-
 
Bestil
86,40  ekskl. moms
På fjernlager 500
LENOVO RackSwitch NE1032T ONIE Instrumentation Tools
LENOVO RackSwitch NE1032T ONIE Instrumentation Tools
Varenr.: 7ZN7A04280
Produkt: License  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
108,-
 
Bestil
86,40  ekskl. moms
Forv. 12-06-2018
LENOVO ThinkPad Precision USB Mouse
LENOVO ThinkPad Precision USB Mouse
Varenr.: 0B47157
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Trådløs: Nej  -  Antal/Pakke: 1  -  Connectivity: USB
113,-
 
Bestil
90,40  ekskl. moms
På fjernlager 139
LENOVO ThinkPad Precision USB Mouse
LENOVO ThinkPad Precision USB Mouse
Varenr.: 0B47153
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Trådløs: Nej  -  Antal/Pakke: 1  -  Connectivity: USB
113,-
 
Bestil
90,40  ekskl. moms
På fjernlager 1
LENOVO SERIAL ATA DVD ROM DRIVE F/ THINKCENTRE M55 NS
LENOVO SERIAL ATA DVD ROM DRIVE F/ THINKCENTRE M55 NS
Varenr.: 41N5618
LightScribe: Nej  -  Type: DVD Læser  -  Tilslutning: SATA
118,-
 
Bestil
94,40  ekskl. moms
På fjernlager 1
LENOVO 1.8M JUMPER CORD F THINK SERVER CABL
120,-
 
Bestil
96,-  ekskl. moms
På fjernlager 2
LENOVO X3550 M5 FAN
LENOVO X3550 M5 FAN
Varenr.: 00FK343
Type: Kabinet køling
120,-
 
Bestil
96,-  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
LENOVO T-HUB-WW Micro USB to USB
121,-
 
Bestil
96,80  ekskl. moms
På fjernlager 137
LENOVO USB LASER MOUSE F/ THINKPAD
LENOVO USB LASER MOUSE F/ THINKPAD
Varenr.: 57Y4635
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Trådløs: Nej  -  Antal/Pakke: 1  -  Connectivity: USB
122,-
 
Bestil
97,60  ekskl. moms
Forv. 05-06-2018
LENOVO EBG TopSeller System x 3650 M5 PCIe Thermal Solution Kit
122,-
 
Bestil
97,60  ekskl. moms
Forv. 28-05-2018
LENOVO ThinkCentre Tiny IV 1L Dust Shield
123,-
 
Bestil
98,40  ekskl. moms
Forv. 28-05-2018
LENOVO ThinkPad Headphones In-Ear
123,-
 
Bestil
98,40  ekskl. moms
På fjernlager 6
LENOVO ThinkPad Precision USB Mouse
LENOVO ThinkPad Precision USB Mouse
Varenr.: 0B47158
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Trådløs: Nej  -  Antal/Pakke: 1  -  Connectivity: USB
125,-
 
Bestil
100,-  ekskl. moms
Forv. 28-05-2018
LENOVO ThinkPad Precision USB Mouse
LENOVO ThinkPad Precision USB Mouse
Varenr.: 0B47155
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Trådløs: Nej  -  Antal/Pakke: 1  -  Connectivity: USB
125,-
 
Bestil
100,-  ekskl. moms
På fjernlager 75
LENOVO PROFESSIONAL WLS LASER MOUSE-W/O BAT
LENOVO PROFESSIONAL WLS LASER MOUSE-W/O BAT
Varenr.: 4X30H56887
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Trådløs: Ja  -  Antal/Pakke: 1  -  Connectivity: RF Wireless
128,-
 
Bestil
102,40  ekskl. moms
Forv. 08-06-2018
LENOVO EBG 10m LC-LC OM3 MMF Cable
LENOVO EBG 10m LC-LC OM3 MMF Cable
Varenr.: 00MN511
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
130,-
 
Bestil
104,-  ekskl. moms
På fjernlager 8
LENOVO YOGA BOOK Pad Paper 75pack (A)
130,-
 
Bestil
104,-  ekskl. moms
På fjernlager 64
LENOVO AC Power Cord Type C5 USA Factory Sealed
130,-
 
Bestil
104,-  ekskl. moms
På fjernlager 1
LENOVO YOGA BOOK Pad (A)
LENOVO YOGA BOOK Pad (A)
Varenr.: ZG38C01311
Type: Diverse
130,-
 
Bestil
104,-  ekskl. moms
På fjernlager 13
LENOVO YOGA BOOK Real Pen Ink Refill (A)
130,-
 
Bestil
104,-  ekskl. moms
På fjernlager 64
LENOVO AC Power Cord Type C5 USA Factory Sealed
131,-
 
Bestil
104,80  ekskl. moms
Forv. 28-05-2018
LENOVO ThinkCentre 25L Tower Dust Shield
134,-
 
Bestil
107,20  ekskl. moms
På fjernlager 135
LENOVO Optical Mouse Mobile USB Factory Sealed
LENOVO Optical Mouse Mobile USB Factory Sealed
Varenr.: 24P0501
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Trådløs: Nej  -  Antal/Pakke: 1
135,-
 
Bestil
108,-  ekskl. moms
Forv. 28-05-2018
LENOVO ThinkCentre 20L Tower Dust Shield
136,-
 
Bestil
108,80  ekskl. moms
På fjernlager 57
LENOVO ThinkPad 1600dpi Wired
LENOVO ThinkPad 1600dpi Wired
Varenr.: 57Y4636
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Trådløs: Nej  -  Antal/Pakke: 1
140,-
 
Bestil
112,-  ekskl. moms
På fjernlager 50
LENOVO Keyboard USB NORDICS - 01 New - NORDICS
LENOVO Keyboard USB NORDICS - 01 New - NORDICS
Varenr.: 01AH607
Type: Tastatur  -  Tegnsæt: Nordic  -  Trådløs: Nej  -  Antal/Pakke: 1
140,-
 
Bestil
112,-  ekskl. moms
På fjernlager 127
LENOVO THINKPAD 65W ULTRAPORTABLE AC ADAPTER F/ TP T60 X60 NS
142,-
 
Bestil
113,60  ekskl. moms
Ikke på lager
LENOVO ThinkPad Headphones Over-The-Ear
147,-
 
Bestil
117,60  ekskl. moms
Forv. 11-06-2018
LENOVO Masterkey for Kensington Microsav
148,-
 
Bestil
118,40  ekskl. moms
Forv. 20-07-2018
LENOVO Foxconn Hygie
LENOVO Foxconn Hygie
Varenr.: 60Y3303
Porte/kontakter: Bluetooth  -  Eksterne porte: Ja  -  Tilslutning: Special  -  Interne porte: Nej  -  RAID: Nej
148,-
 
Bestil
118,40  ekskl. moms
På fjernlager 5
LENOVO ThinkServer 8GB SD Card
LENOVO ThinkServer 8GB SD Card
Varenr.: 4X70F28592
Hukommelsesstørrelse: 8GB  -  Type: SD
150,-
 
Bestil
120,-  ekskl. moms
Forv. 03-06-2018
LENOVO TP DVD BurUltrabSlimDrive II
LENOVO TP DVD BurUltrabSlimDrive II
Varenr.: 43N3229
LightScribe: Nej  -  Type: DVD Skriver  -  Tilslutning: Special
150,-
 
Bestil
120,-  ekskl. moms
På fjernlager 74
LENOVO ThinkPad Precision Wireless Mouse
LENOVO ThinkPad Precision Wireless Mouse
Varenr.: 0B47163
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Trådløs: Ja  -  Antal/Pakke: 1  -  Connectivity: RF Wireless
Viser 1-60 af 3633 produkter 1 2 3 4 5 ... 61 Næste