Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

LENOVO / Katalog

Forsiden / LENOVO
Viser 1-60 af 3240 produkter
35,-
28,-  ekskl. moms
På fjernlager 50
43,-
34,40  ekskl. moms
På fjernlager 20
52,-
41,60  ekskl. moms
På fjernlager 20
52,-
41,60  ekskl. moms
På fjernlager 350
LENOVO Memory/ 1GB 1066MHz PC3-8500 25pack
Varenr.: 57Y4385
Hukommelsesstørrelse: 1GB  -  Systemmærke: Lenovo
59,-
47,20  ekskl. moms
På fjernlager 2
LENOVO IBM ServerRAID-BR10IL SAS/SATA Controller Kit - 01 New
Varenr.: 44X0411
Porte/kontakter: SAS, SATA  -  Eksterne porte: Nej  -  Tilslutning: PCI-E  -  Interne porte: Ja  -  RAID: Ja
70,-
56,-  ekskl. moms
På fjernlager 38
83,-
66,40  ekskl. moms
På fjernlager 464
LENOVO 2GB PC3-12800 DDR3-1600 UDIMM MEM
Varenr.: 0A65728
Hukommelsesstørrelse: 2GB  -  Systemmærke: Lenovo
95,-
76,-  ekskl. moms
På fjernlager 10
LENOVO EBG 1m LC-LC OM3 MMF Cable
Varenr.: 00MN502
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
97,-
77,60  ekskl. moms
99,-
79,20  ekskl. moms
På fjernlager 31
104,-
83,20  ekskl. moms
På fjernlager 6
LENOVO ThinkPad Precision USB Mouse
Varenr.: 0B47157
Lenovo ThinkPad Precision USB Mouse - Hiiri - optinen - 3 painiketta - langallinen - USB - pakkasen hopea - vähittäismyynti malleihin ThinkCentre E73; M73; ThinkPad Edge E54X; ThinkPad T440; T540; W540; ThinkServer TS440
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Interface: USB
106,-
84,80  ekskl. moms
LENOVO ThinkPad Precision USB Mouse
Varenr.: 0B47158
Lenovo ThinkPad Precision USB Mouse - Hiiri - optinen - 3 painiketta - langallinen - USB - grafiitin musta - vähittäismyynti malleihin ThinkCentre E73; M73; ThinkPad Edge E54X; ThinkPad T440; T540; W540; ThinkServer TS440
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Interface: USB
106,-
84,80  ekskl. moms
LENOVO EBG 3m LC-LC OM3 MMF Cable
Varenr.: 00MN505
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
107,-
85,60  ekskl. moms
På fjernlager 10
LENOVO EBG 5m LC-LC OM3 MMF Cable
Varenr.: 00MN508
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
107,-
85,60  ekskl. moms
På fjernlager 5
LENOVO ThinkPad Essential Wireless Mouse
Varenr.: 4X30M56887
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Interface: RF Wireless+USB
107,-
85,60  ekskl. moms
På fjernlager 45
LENOVO RackSwitch NE1032T ONIE Instrumentation Tools
Varenr.: 7ZN7A04280
Produkt: License  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
108,-
86,40  ekskl. moms
På fjernlager 500
LENOVO Mouse/ 3Btn USB PS2 optical Wheel
Varenr.: 31P7410
IBM Optical 3-Button Travel Wheel Mouse - Mouse - optical - 3 button(s) - cable
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Interface: USB+PS/2
111,-
88,80  ekskl. moms
På fjernlager 285
LENOVO ThinkPad Precision USB Mouse
Varenr.: 0B47153
Lenovo ThinkPad Precision USB Mouse - Hiiri - optinen - 3 painiketta - langallinen - USB - keskiyön musta - vähittäismyynti malleihin ThinkCentre E73; M83; M93; ThinkPad Edge E145; E440; E54X; ThinkPad T440; T540; W540; X240
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Interface: USB
113,-
90,40  ekskl. moms
På fjernlager 38
115,-
92,-  ekskl. moms
På fjernlager 3
LENOVO ThinkPad Precision USB Mouse
Varenr.: 0B47155
Lenovo ThinkPad Precision USB Mouse - Hiiri - optinen - 3 painiketta - langallinen - USB - heatwave red - vähittäismyynti malleihin ThinkCentre E73; M73; ThinkPad Edge E54X; ThinkPad T440; T540; W540; ThinkServer TS440
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Interface: USB
116,-
92,80  ekskl. moms
LENOVO USB Optical Wheel Mouse
Varenr.: 06P4069
IBM - Mouse - optical - 3 button(s) - cable
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Interface: USB
125,-
100,-  ekskl. moms
På fjernlager 350
LENOVO EBG 10m LC-LC OM3 MMF Cable
Varenr.: 00MN511
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
129,-
103,20  ekskl. moms
129,-
103,20  ekskl. moms
På fjernlager 38
133,-
106,40  ekskl. moms
På fjernlager 13
LENOVO USB LASER MOUSE F/ THINKPAD
Varenr.: 57Y4635
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Interface: USB
139,-
111,20  ekskl. moms
På fjernlager 94
140,-
112,-  ekskl. moms
På fjernlager 1
LENOVO USB 3.0 to Ethernet Adapter
Varenr.: 4X90S91830
Porte/kontakter: RJ-45  -  Eksterne porte: Ja  -  Tilslutning: USB  -  Interne porte: Nej  -  RAID: Nej
145,-
116,-  ekskl. moms
På fjernlager 10
148,-
118,40  ekskl. moms
På fjernlager 124
LENOVO ThinkPad Precision Wireless Mouse
Varenr.: 0B47163
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Interface: RF Wireless
149,-
119,20  ekskl. moms
På fjernlager 13
LENOVO Slim DVD-RW internal SATA
Varenr.: 5DX0L08424
Internal: Ja  -  LightScribe: Nej  -  Type: DVD Læser  -  Tilslutning: SATA
152,-
121,60  ekskl. moms
På fjernlager 20
LENOVO Mouse/ 2Btn Laser Scroll black
Varenr.: 41U3074
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Interface: USB+PS/2
155,-
124,-  ekskl. moms
På fjernlager 58
155,-
124,-  ekskl. moms
På fjernlager 341
LENOVO ThinkPad Precision Wireless Mouse
Varenr.: 0B47165
Type: Mus  -  Tegnsæt: -  -  Interface: RF Wireless
157,-
125,60  ekskl. moms
158,-
126,40  ekskl. moms
På fjernlager 9
162,-
129,60  ekskl. moms
På fjernlager 39
Viser 1-60 af 3240 produkter
...