Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv
46 73 26 00

Vent venligst...



Her er du: Forsiden > NETSCOUT

NETSCOUT Katalog

Søg
Viser 1-60 af 93 produkter 1 2 Næste
På lager Ikke på lager
246,-
 
Bestil
196,80  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT KIT, SERVER POWER CORDS EUROPEAN                                  IN ACCS
246,-
 
Bestil
196,80  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT KIT SERVER POWER CORDS C13 TO C14 RECESSED RECEPTACLE   IN ACCS
307,-
 
Bestil
245,60  ekskl. moms
På fjernlager 3
NETSCOUT LinkSprinter LSPRNTR-HOLSTER, LINKSPRINTER HOLSTER WITH TEST CORD
394,-
 
Bestil
315,20  ekskl. moms
På fjernlager 5
NETSCOUT ACKG2-HOLSTER, AIRCHECK G2 HOSLTER
432,-
 
Bestil
345,60  ekskl. moms
På fjernlager 9
NETSCOUT LRAT-HOLSTER, LINKRUNNER AT HOLSTER
541,-
 
Bestil
432,80  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT ACCY KIT TAPPED RAIL ADAPTER 1U SERVER, AQU, 4 POST           IN ACCS
1.276,-
 
Bestil
1.020,80  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT ACCY, KIT, RACKMOUNT,  1U SERVER AQU, 2 POST                      IN ACCS
1.680,-
 
Bestil
1.344,-  ekskl. moms
På fjernlager 4
NETSCOUT Linkrunner,  zub, SX Gig Fiber DDM SFP transceiver
1.963,-
 
Bestil
1.570,40  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT ACCY KIT RACKMOUNT TAP 19IN 3 SLOT, W/2 FILLER PANELS, 1U    IN ACCS
2.208,-
 
Bestil
1.766,40  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT ACCY, KIT, RACKMOUNT,  1U SERVER 26-32, AQU, 4 POST               IN ACCS
2.208,-
 
Bestil
1.766,40  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT ACCY, KIT, RACKMOUNT,  1U SERVER 28" - 37", AQU, 4 POST           IN ACCS
2.590,-
 
Bestil
2.072,-  ekskl. moms
På fjernlager 2
NETSCOUT WIREVIEW 2-6, WIREVIEW CABLE ID SET 2 THRU 6
2.986,-
 
Bestil
2.388,80  ekskl. moms
På fjernlager 20
NETSCOUT LinkSprinter LSPRNTR-300, LINKSPRINTER MODEL 300
3.421,-
 
Bestil
2.736,80  ekskl. moms
På fjernlager 4
NETSCOUT LX Gig Fiber SFP transceiver with DDM (850 nm, Multimode)
3.680,-
 
Bestil
2.944,-  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT NGENIUS INFINISTREAM 6900 2-POST RACK MOUNT OPTION         IN ACCS
4.906,-
 
Bestil
3.924,80  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT NGENIUS INFINISTREAM 6900C & 7900 SERIES, 2-POST RACK MOUNT IN ACCS
4.906,-
 
Bestil
3.924,80  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT GIGABIT SX SFP                                  IN ACCS
6.673,-
 
Bestil
5.338,40  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT MASTERCARE SUPPORT VA1300                                  IN SVCS
NETSCOUT MASTERCARE SUPPORT VA1300 IN SVCS
Varenr.: VA1300 SUPP-MSTC
Produkt: Licenser / software
8.528,-
 
Bestil
6.822,40  ekskl. moms
På fjernlager 3
NETSCOUT LinkRunner AT 1000 Network Auto-Tester
9.812,-
 
Bestil
7.849,60  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT TAP 1 LINE/LINK FIBER 60/40 62.5UM, MULTIMODE,  1U, LC CONNEC IN ACCS
14.098,-
 
Bestil
11.278,40  ekskl. moms
På fjernlager 6
NETSCOUT LinkRunner AT 2000 Network Auto-Tester (fiber + s/w )
15.650,-
 
Bestil
12.520,-  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT NET OPTICS 10G MULTIMODE LC FIBER SLIM TAP                IN ACCS
15.650,-
 
Bestil
12.520,-  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT NET OPTICS 10G MULTIMODE LC FIBER SLIM TAP                IN ACCS
18.593,-
 
Bestil
14.874,40  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT NET OPTICS 10G SINGLEMODE LC FIBER SLIM TAP                IN ACCS
19.574,-
 
Bestil
15.659,20  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT H/W XFP 10GB SR 850 NM LC                                  IN ACCS
NETSCOUT H/W XFP 10GB SR 850 NM LC IN ACCS
Varenr.: 321-1279
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
19.574,-
 
Bestil
15.659,20  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT TAP 1000BASE SX/TX CONVERTER STAND-ALONE                      IN ACCS
23.494,-
 
Bestil
18.795,20  ekskl. moms
På fjernlager 6
NETSCOUT LINKRUNNER G2, SMART NETWORK TESTER
24.278,-
 
Bestil
19.422,40  ekskl. moms
På fjernlager 2
NETSCOUT AIRCHECK-G2-TA KIT
NETSCOUT AIRCHECK-G2-TA KIT
Varenr.: AIRCHECKG2-TA-KT
Produkt: Diverse
25.462,-
 
Bestil
20.369,60  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT ACCY KIT TAP 50 UM LOF, 60/40 MM                    IN ACCS
29.550,-
 
Bestil
23.640,-  ekskl. moms
På fjernlager 5
NETSCOUT LINKRUNNER G2 WITH LINKSPRINTER X2
34.340,-
 
Bestil
27.472,-  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT SNIFFER PORTABLE PROFESSIONAL SINGEL LICENSE                   IN SVCS
35.273,-
 
Bestil
28.218,40  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT 10 GIGABIT LR XFP 1310NM LC                                  IN ACCS
NETSCOUT 10 GIGABIT LR XFP 1310NM LC IN ACCS
Varenr.: 321-1278
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
39.246,-
 
Bestil
31.396,80  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT ACCY KIT GPS TIME SYNCHRONIZATION ADAPTER          IN ACCS
39.246,-
 
Bestil
31.396,80  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT NGENIUS VIRTUAL AGENT (4 PACK)                                  IN LICS
41.699,-
 
Bestil
33.359,20  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT NGENIUS PERFORMANCE MANAGER DEDICATED GLOBAL                 IN LICS
42.386,-
 
Bestil
33.908,80  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT MEMORY UPGRADE TO 24GB FOR R710 BASED PM APPLIANCE      IN ACCS
45.834,-
 
Bestil
36.667,20  ekskl. moms
På fjernlager 4
NETSCOUT AirMagnet SURVEY PRO/ SPECTRUM XT BUNDLE
83.397,-
 
Bestil
66.717,60  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT KIT PM LINUX COUPON KIT                                  IN LICS
NETSCOUT KIT PM LINUX COUPON KIT IN LICS
Varenr.: 9500L-LO
Produkt: Licenser / software
83.397,-
 
Bestil
66.717,60  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT KIT PERFORMANCE MNGR V4.0 COUPON KIT                       IN LICS
83.397,-
 
Bestil
66.717,60  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT KIT PM WINDOWS COUPON KIT . ACCS
93.159,-
 
Bestil
74.527,20  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT ACCY KIT, GIG SX ITAP DUAL PORT AGGREGATOR W/SFP MONITORING60/ 40 IN ACCS
107.876,-
 
Bestil
86.300,80  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT ACCY KIT, GIG LX ITAP DUAL PORT AGGREGATOR W/SFP MONITORING60/ 40 IN ACCS
117.687,-
 
Bestil
94.149,60  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT ACCY KIT TAP 4 X 1 GIGABIT TX REGENERATION,  INLINE          IN ACCS
125.095,-
 
Bestil
100.076,-  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT NGENIUS SERVICE DELIVERY MNGR INCREMENTA                       IN LICS
125.095,-
 
Bestil
100.076,-  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT NGENIUS SERVICE DELIVERY MNGR                                  IN LICS
147.121,-
 
Bestil
117.696,80  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT TAP 4-PORT GIGABIT SX REGENERATION,  60/40 SPLIT RATIO  IN ACCS
166.793,-
 
Bestil
133.434,40  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT NGENIUS SUBSCRIBER INTELLIGENCE LINUX                            IN LICS
196.177,-
 
Bestil
156.941,60  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT NGENIUS INFINISTREAM 2-PORT 10/ 100/ 1000BASE-T,  1TB           IN ACCS
196.226,-
 
Bestil
156.980,80  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT NGENIUS PERFORMANCE MANAGER WORKGROUP - LINUX                IN ACCS
196.226,-
 
Bestil
156.980,80  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT NGENIUS ENTERPRISE INTELLIGENCE WORKGROUP LICENSE                IN ACCS
196.226,-
 
Bestil
156.980,80  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT KIT PM WKGP FULL                                  IN ACCS
NETSCOUT KIT PM WKGP FULL IN ACCS
Varenr.: 9500W-WG
Produkt: Licenser / software
245.234,-
 
Bestil
196.187,20  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT NGENIUS COLLECTOR                                  IN ACCS
315.923,-
 
Bestil
252.738,40  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT MASTERCARE SUPPORT 7995/XS                          IN ACCS
NETSCOUT MASTERCARE SUPPORT 7995/XS IN ACCS
Varenr.: 7995/XS SUPP MSTC
Produkt: Licenser / software
343.395,-
 
Bestil
274.716,-  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT NGENIUS VOICE  VIDEO MANAGER DATA COLLECTOR                   IN ACCS
431.696,-
 
Bestil
345.356,80  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT NGENIUS PM STANDALONE SERVER (LINUX)                          IN ACCS
431.696,-
 
Bestil
345.356,80  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT NGENIUS PM STANDALONE SERVER (WIN)                            IN ACCS
441.507,-
 
Bestil
353.205,60  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT EXTENDED STORAGE UNIT (ESU) FOR INFINISTREAM,  32TB           IN ACCS
451.319,-
 
Bestil
361.055,20  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT NGENIUS INFINISTREAM 4-PORT 10/ 100/ 1000BASE-T,  4TB           IN ACCS
485.658,-
 
Bestil
388.526,40  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT NGENIUS PM ENT SERVER W/WG LICENSE                     IN ACCS
485.658,-
 
Bestil
388.526,40  ekskl. moms
Ikke på lager
NETSCOUT NGENIUS PM ENT SERVER W/WG LICENSE (LINUX)             IN ACCS
Viser 1-60 af 93 produkter 1 2 Næste