Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv
46 73 26 00

Vent venligst...



Her er du: Forsiden > Ruckus Wireless

Ruckus Wireless Katalog

Søg
Viser 1-55 af 55 produkter
På lager Ikke på lager
96,-
 
Bestil
76,80  ekskl. moms
På fjernlager 441
Ruckus Wireless Surface Mount Bracket for H320
103,-
 
Bestil
82,40  ekskl. moms
På fjernlager 19
Ruckus Wireless Power Cord for RPS2/ 3/ 5/ 9 European version
158,-
 
Bestil
126,40  ekskl. moms
På fjernlager 6
Ruckus Wireless Zubehör --UK-- Power Adapter for ZoneFlex R610, R710 or ZD1205 1er
158,-
 
Bestil
126,40  ekskl. moms
På fjernlager 50
Ruckus Wireless Spares of EU Power Adapter for ZoneFlex R710, ZoneDirector 1200- quantity of 1
236,-
 
Bestil
188,80  ekskl. moms
På fjernlager 31
Ruckus Wireless Zubehör EU Power Adapter for ZoneFlex R720
302,-
 
Bestil
241,60  ekskl. moms
På fjernlager 20
Ruckus Wireless Networks ICX Switch zub. USB 2.0 CABLE, TYPE-C TO TYPE-A, 1M
394,-
 
Bestil
315,20  ekskl. moms
På fjernlager 10
Ruckus Wireless Spare Weatherized AC Connector for 7762-AC; contains 4-pin AC connector
394,-
 
Bestil
315,20  ekskl. moms
På fjernlager 24
Ruckus Wireless Spares of external 30W AC/DC EU power adapter for ZF7025, ZF7055, quantity of 1
590,-
 
Bestil
472,-  ekskl. moms
På fjernlager 43
Ruckus Wireless Spare, Outdoor Mounting Bracket, Bare Metal, Any-Angle,  7762-AC, 7762 Qty 1
603,-
 
Bestil
482,40  ekskl. moms
På fjernlager 50
Ruckus Wireless Networks ICX Switch Modul PASSIVE DIRECT ATTACHED SFP+COPPER,  1MTR, 1-PK
813,-
 
Bestil
650,40  ekskl. moms
På fjernlager 13
Ruckus Wireless Networks ICX Switch Modul PASSIVE DIRECT ATTACHED SFP+ COPPER, 3MTR,1-PK
903,-
 
Bestil
722,40  ekskl. moms
På fjernlager 186
Ruckus Wireless DIRECT ATTACHED SFPP ACTIVE COPPER, 1M, 1-PACK
903,-
 
Bestil
722,40  ekskl. moms
På fjernlager 22
Ruckus Wireless ICX Switch Modul 40GE QSFP Direct Attached Copper Cable, 0.5m, 1-pack, passive
1.023,-
 
Bestil
818,40  ekskl. moms
På fjernlager 5
Ruckus Wireless Networks ICX Switch Modul PASSIVE DIRECT ATTACHED SFP+ COPPER, 5MTR,1-PK
1.263,-
 
Bestil
1.010,40  ekskl. moms
På fjernlager 70
Ruckus Wireless Networks ICX Switch Modul DIRECT ATTACHED SFPP ACTIVE COPPER, 3M, 1-PACK
1.563,-
 
Bestil
1.250,40  ekskl. moms
På fjernlager 50
Ruckus Wireless Networks ICX Switch Modul DIRECT ATTACHED SFPP ACTIVE COPPER, 5M, 1-PACK
1.954,-
 
Bestil
1.563,20  ekskl. moms
På fjernlager 46
Ruckus Wireless 1000BASE-TX SFP Copper, RJ-45 Connector
2.315,-
 
Bestil
1.852,-  ekskl. moms
På fjernlager 6
Ruckus Wireless ZoneFlex H320- 802.11ac WAVE 2 MU-MIMO dual-band concurrent 2.4 GHz & 5 GHz
3.006,-
 
Bestil
2.404,80  ekskl. moms
På fjernlager 18
Ruckus Wireless Networks ICX Switch Modul 40GE Direct Attached QSFP+ to QSFP+ Active Copper cable, 1m, 1-pack
3.157,-
 
Bestil
2.525,60  ekskl. moms
På fjernlager 58
Ruckus Wireless 1000Base-SX SFP optic MMF, LC connector,  OMC
4.569,-
 
Bestil
3.655,20  ekskl. moms
På fjernlager 2
Ruckus Wireless Networks ICX Switch Modul PASSIVE DIRECT ATTACHED SFP+ COPPER, 1MTR,8-PK
5.715,-
 
Bestil
4.572,-  ekskl. moms
På fjernlager 5
Ruckus Wireless ZoneFlex R710 unleashed Version
Ruckus Wireless ZoneFlex R710 unleashed Version
Varenr.: 9U1-R710-WW00
Produkt: Licenser / software
6.458,-
 
Bestil
5.166,40  ekskl. moms
På fjernlager 5
Ruckus Wireless ZoneFlex R600 dual-band
Ruckus Wireless ZoneFlex R600 dual-band
Varenr.: 901-R600-WW00
Hastighed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
6.491,-
 
Bestil
5.192,80  ekskl. moms
På fjernlager 2
Ruckus Wireless Networks ICX Switch Modul DIRECT ATTACHED SFPP COPPER, 1M, 8-PACK
7.765,-
 
Bestil
6.212,-  ekskl. moms
På fjernlager 2
Ruckus Wireless Networks ICX Switch Modul PASSIVE DIRECT ATTACHED SFP+ COPPER, 5MTR,8-PK
8.082,-
 
Bestil
6.465,60  ekskl. moms
På fjernlager 40
Ruckus Wireless ZoneFlex R700 dual-band
Ruckus Wireless ZoneFlex R700 dual-band
Varenr.: 901-R700-WW00
Hastighed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
8.893,-
 
Bestil
7.114,40  ekskl. moms
På fjernlager 19
Ruckus Wireless T310c, omni, outdoor AP 802.11ac Wave 2 2x2:2
Ruckus Wireless T310c, omni, outdoor AP 802.11ac Wave 2 2x2:2
Varenr.: 901-T310-WW20
Hastighed: 867Mbps  -  Type: Access point
9.015,-
 
Bestil
7.212,-  ekskl. moms
På fjernlager 15
Ruckus Wireless ICX 7150 Compact Switch, 12xPoE+, 2x10G SFP+
9.087,-
 
Bestil
7.269,60  ekskl. moms
På fjernlager 10
Ruckus Wireless Networks ICX Switch Modul DIRECT ATTACHED SFPP COPPER, 3M, 8-PACK
10.518,-
 
Bestil
8.414,40  ekskl. moms
På fjernlager 50
Ruckus Wireless ZoneFlex R720 dual-band wave2 4x4:4 802.11abgn/ ac w/o PSU
Ruckus Wireless ZoneFlex R720 dual-band wave2 4x4:4 802.11abgn/ ac w/o PSU
Varenr.: 901-R720-WW00
Hastighed: 2,6Gbps  -  Type: Access point
11.251,-
 
Bestil
9.000,80  ekskl. moms
På fjernlager 10
Ruckus Wireless Networks ICX Switch Modul DIRECT ATTACHED SFPP COPPER, 5M, 8-PACK
12.142,-
 
Bestil
9.713,60  ekskl. moms
På fjernlager 5
Ruckus Wireless T310n, 30x30deg, Outdoor 802,11ac. 2x2:2 Wave 2
Ruckus Wireless T310n, 30x30deg, Outdoor 802,11ac. 2x2:2 Wave 2
Varenr.: 901-T310-WW61
Hastighed: 867Mbps  -  Type: Access point
12.142,-
 
Bestil
9.713,60  ekskl. moms
På fjernlager 6
Ruckus Wireless T310s, 120x30deg, Outdoor 802.11ac Wave 2 2x2:2
Ruckus Wireless T310s, 120x30deg, Outdoor 802.11ac Wave 2 2x2:2
Varenr.: 901-T310-WW51
Hastighed: 867Mbps  -  Type: Access point
13.683,-
 
Bestil
10.946,40  ekskl. moms
På fjernlager 2
Ruckus Wireless T710 Unleashed,  802.11ac Wave2 Outdoor, 4x4:4, 120* sector
Ruckus Wireless T710 Unleashed, 802.11ac Wave2 Outdoor, 4x4:4, 120* sector
Varenr.: 9U1-T710-WW51
Hastighed: 1,7Gbps  -  Type: Access point
13.683,-
 
Bestil
10.946,40  ekskl. moms
På fjernlager 5
Ruckus Wireless T710 Unleashed,  802.11ac Wave2 Outdoor, 4x4:4, Omnidirect.
Ruckus Wireless T710 Unleashed, 802.11ac Wave2 Outdoor, 4x4:4, Omnidirect.
Varenr.: 9U1-T710-WW01
Hastighed: 1,7Gbps  -  Type: Access point
22.717,-
 
Bestil
18.173,60  ekskl. moms
På fjernlager 3
Ruckus Wireless 1000Base-SX SFP optic 8 Pack, MMF, LC connector,  OMC
73.091,-
 
Bestil
58.472,80  ekskl. moms
På fjernlager 2
Ruckus Wireless ZoneDirector 3000
Ruckus Wireless ZoneDirector 3000
Varenr.: 901-3050-EU00
Hastighed: 0Mbps  -  Type: Controller
113.099,-
 
Bestil
90.479,20  ekskl. moms
På fjernlager 4
Ruckus Wireless Brocade ICX 7750 with 48 10GbE  SFP+ ports, 6 10/40GbE QSFP+
Viser 1-55 af 55 produkter